Canlı Yeni Web Radyoları

canliradyolarwebde

Eski zamanlardan kalan teypler veya radyolar yerini maziye bıraktı. Günümüzde artık insanlar radyo dinlemek istediklerinde interneti tercih ediyorlar. Bizler de bugün sizlere internetten radyo dinle tekniğini kullanarak keyif içerisinde dinleyebileceğiniz radyolardan söz etmek istiyoruz.

İstanbul FM

Pop müziği dinlemeyi tercih eden bireylerin daha fazla dinlediği ve hareketli müzikler hoşuna gidenler tarafından en çok adı geçirilen radyolar arasında İstanbul FM yer alıyor. Ulusal radyolarımız dahilinde adı geçen İstanbul FM, 2 Eylül 1994 tarihinde kuruluşunu gerçekleştirmiştir. 1994 yılından beri süre gelen zaman içerisinde her zaman kendisini yenileyen bir misyon edindiğinden dolayı da her zaman ön plana çıkan radyolardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Oflaz Medya Grubu tarafından yönetilen başarılı radyo kuruluşu Türkçe pop şarkılar çalan radyo programları yapmaya devam etmektedir. Türkiye’de kurulan özel radyolar arasından sıyrılarak en köklü geçmişe sahipler arasında bulunmayı da başarmıştır. Gençliğin Radyosu sloganını kullanarak yayın hayatına başlayan radyo gerçekten de başta gençlere hitap edip Türkiye’nin sesi olmuştur.

A Radyo

Henüz yeni gelişmeye başlayan bir radyo olmasına rağmen gerek bağlı bulunduğu kuruluşun verdiği avantaj, gerekse de yaptığı kaliteli radyo programları sayesinde büyük bir başarı elde etmiştir. Radyo programları açısından hem haber yayınları, hem de spor yayınları yapan kuruluş A Radyo altında toplanmayı başarmıştır. 18 Eylül 2014 tarihinde açılan başarılı radyo kuruluşu da artık internetten radyo dinle yöntemini kullanabileceğiniz özel bir radyodur. 2016 tarihinde büyük bir başarı elde eden ve kendisini geliştirmeye başlayan A Radyo, Nisan 2016 dönemi ile birlikte dijital yayın yapmaya başlamış, bununla da kalmayıp aynı yılın Mayıs döneminde karasal yayın vermeye başlayarak büyük bir kitleye hitap etmeye başladı. Başarılı radyo kuruluşu karasal yayınlarını İstanbul, Ankara, İzmir ve son olarak da Bursa’da karasal yayınlar yapıyor. Genel merkezi İstanbul’da olan Radyo A kuruluşu spor alt yapısı içerisinde büyük başarıları göğüsleyerek Sporun Keyif ve Heyecanı sloganını kullanarak bu amacını da gerçekleştirmiştir. Siz de bu tür haberleri ve gelişmeleri Radyo A’dan dinleyebilirsiniz.

Karma Love

Her ne kadar başarılı bir şekilde yayın hayatına giriş yapsa da bu sene kapanan radyolarımız arasında yer almıştır. İlk olarak 2006 yılında kurulmuştur. Ancak 2006 yılında kurulduğunda ismi farklıydı. Info Karma Love adı ile kurulmuştu. Info Karma Love adını 2008 yılına kadar taşımış ve bu 2 senelik süre zarfında büyük bir sükse yapamadığı için adını değiştirmeye karar vermiştir. 2008 yılına geldiğimizde Info Karma Love adı ile bildiğimiz radyo kuruluşu artık Karma Love olarak yayın hayatına devam etmeye başlamıştır. 2008 yılının Eylül döneminden sonra 2016’ya kadar büyük başarı elde etmiştir. Bu sayede Karma Love radyolarını dinleyen kişi sayısı bir hayli yükselmiştir. 2006 yılında N.A.R Group tarafından kurulmuş ve kapanışına kadar da N.A.R Group bünyesinde kalmayı başarmıştır. Bu sene  Eylül ayında Karma Love radyosu resmi kapanışını vermiştir. Slow müzik yapan başarılı radyo yayın hayatı boyunca Aşk Her Yerde Aşktır sloganını kullanarak Türkçe aşk şarkılarını programları çerçevesinde çalmıştır.

Pal FM

Türkçe pop dinlemeyi tercih edenlerin bir numaralı radyosu konumundaki Pal FM artık internet sitemizden dinlenmeye başlandı. Siz de bu radyonun tutkunları arasında yer alıyorsanız yapmanız gereken tek şey; sitemize girdikten sonra Pal FM sekmesini tıklayarak bu imkanı elde etmektir. Pal FM dinleyen herkese iyi dinlemeler ve bol keyifler dilemekteyiz. Herkesin dinlemek istediği radyolardan bir tanesi konumundaki bu radyo hakkında bilgi sunmak istiyoruz. 13 Ağustos 2007 yılında kuruluşunu gerçekleştiren başarılı radyo, ilk olarak Pal Medya bünyesinde yayın hayatını başlatan usta radyo programcıları çerçevesinde yayınlarını yapan radyo, 2016 yılında N.A.R Group bünyesinde çalışmaya devam etmiştir. Türkçe yayın yaparak sadece Türkçe pop şarkılarını çalan ve hareketli programları ile insanları coşturmayı başaran Pal FM, Müziğin Türkçesi sloganı ile hayatına devam etmektedir. 25 Aralık 2007 tarihi geldiğinde ise diğer radyolar gibi sadece birkaç ilde değil; tüm ülkemizde yayın yapan özel bir radyo halini alarak başarılarının devamını getirmiştir. Siz de bu başarının bir ortağı olmak için internetten bu radyoyu dinleyin.

Pal Station FM

Türkçe yayın yapan ancak yabancı pop şarkılarını duyurarak Türkiye’nin dünyanın müzik platformuna açılan kapı görevini görmekteydi. Uzun yıllardan beri müzik sektöründe başarılı işler yapan Pal Station FM, Türkiye’nin son derece fazla dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Eğer siz de yabancı pop müzik türünü seviyorsanız size sitemizden Pal Station FM dinlemenizi önermekteyiz. 1 Mart 2008 tarihinde ilk yayınını yapmaya başlayan ve ilk açıldığında Pal Medya bünyesinde kendisini göstermiştir. 2016 yılının Haziran döneminde patronunu değiştiren Pal Station FM, yeni yoluna Gitassi Medya ve Çam Grup ortaklığında yayın yapmaya devam etmiştir. Sadece Hit Müzik sloganını kullanan Pal Station FM, 2008 yılı ile birlikte sloganını değişerek Türkiye’nin Yabancı Müzik Radyosu sloganını almış ve bu sloganı da günümüze değin taşımayı başarmıştır. Yazımızın hemen üzerinde bahsetmiş olduğumuz Pal FM ile kardeş radyolar arasındadır. Ayrıca Pal Nostalji radyo kanalı da kardeş radyo kuruluşlarından bir tanesi konumundadır. Bu ve daha birçok radyoyu dinleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir