En Çok Dinlenen Online Radyolar

dinlenenradyolar

Radyo geçmiş yıllardan beri dinlemeye devam ettiğimiz ve müzik ruhunu bize en iyi şekilde hissettiren araçlardan bir tanesi konumunda olmaktadır. Radyolar içerisinden bugün sizlere en çok dinlenen radyoları tanıtacağız.

En Çok Dinlenen Radyolar

Joytürk

1 Ağustos 2003 yılından beri yayın hayatına devam eden ve aynı zamanda da herkesin severek dinlediği, son zamanların en popüler radyolarından bir tanesi JoyTürk’tür. JoyTürk müzik tarzı olarak slow tarzı benimseyenlerin tercih etmek istediği bir radyodur. Genellikle slow müzikleri çalan ve bu tarz istekleri kabul eden başarılı radyo hızlı gelişen teknolojiye uyarak artık internet üzerinden de yayın yapmaktadır. TMSF sahipliğinde yayın hayatına devam eden radyo binlerce kişi tarafından takip edilmektedir. Aşkı Hisset sloganı ile çalışmalarına devam eden başarılı radyo slow müziğin hakkını en iyi şekilde vermektedir. 1994 yılı il 2003 yılları arasında Lokum FM adını taşıyan radyo daha sonra JoyTürk adını alarak daha fazla kişiye hitap etmeyi başarmıştır. Joy FM’in Türkçe versiyonu konumundaki radyoyu siz de ücretsiz şekilde dinleyin.

Kral FM

Müzik sektörüne başarılı bir giriş yapan ardından da hem internet radyosu, hem de TV yayınları ile en çok dinlenen radyolar arasına adını altın harfler ile yazdırmayı başaran usta radyo Kral FM’i siz de hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. 1 Haziran 1992 yılında kurularak Türkiye’nin en eski radyolarından biri olması ile de dikkat çekmeyi başaran Kral FM, Cem Uzan sahipliğinde başlayan yayın hayatına artık Doğan Yayın Grubu bünyesinde devam etmektedir. Müzik türleri içerisinden arabesk ve fantezi müziğini tercih eden Kral FM, ağır ve kalbe işleyen müzikleri sayesinde birçok aşk acısı çekene de ilaç gibi gelmektedir. Bundan dolayı da sloganını İlaç Gibi Radyo şeklinde belirlemiştir. Türkiye çapında dinlenen bir radyo konumunda olduğundan dolayı dinleyici kalitesini de hızlı bir şekilde yükselterek yüksek bir potansiyel taşıdığını da radyo sektörüne kanıtlamıştır. Genel merkezi İstanbul’da yer alan Kral FM’in başarılı DJ’lerinin sunduğu programlarını siz de dinlemek istiyorsanız sitemizi tercih edebilir ve arabeskin tadına varabilirsiniz.

Kral Pop

Hareketli müzik sevenler ve özellikle de pop müzik takipçilerinin en fazla dinlemeyi istediği, tercih ettiği radyo kanalı Kral Pop’tur. Kral FM ile arabesk, fantezi türünde yayınlar yapan kuruluş yeni ama bir o kadar da popüler olan Kral Pop sayesinde de hareketli müziklerin müdavimi konumundadır. Siz de ücretsiz bir şekilde evinizde işinizi yaparken, sıkıntılı bir anınızda hareketlenmek istediğinizde Kral Pop’u sitemizden dinleyip tüm yorgunluğunuzu ya da sıkıntınızı anında atabilirsiniz. 10 Ekim 2011 tarihinde kurulan yayın yaşamında hem TV programları, hem de radyo programları ile gündeme gelen başarılı pop radyosu Kral Pop’un sloganı ise; Popüler Müziğin Kalbi şeklinde tanımlanmaktadır. 1994 yılında Kral TV adı ile başlayan TV programı artık kendisini daha dinlenir ve aynı zamanda da izlenir hale getirerek başarılı projelere imza atıyor. Yakından takip ettiğiniz sanatçıları Kral Pop ile dinleyerek siz de kalite farkını görebilirsiniz. Doğuş Yayın Grubu dahilinde hizmetlerini sunmaya devam eden Kral Pop’u hemen dinlemeye başlayın.

NTV Spor

Basketbol, futbol ve voleybol gibi spor dallarına ait karşılaşmaları, haberleri, müsabakaları dinleyebilmek ve bu yayınları en kaliteli şekilde spor tutkunlarına ulaştıran bir radyo kanalı arıyorsanız o halde NTV Spor radyosu tam size göre. Her müsabakayı başarılı spikerler eşliğinde sunan ve size sanki o karşılaşmanın içindeymiş hissi verdiren anlatımlarıyla dikkat çeken NTV Spor radyosu başarılarını katlamaya devam ediyor. Doğuş Yayın Grubu bünyesinde çalışmalarına devam eden başarılı ve kaliteli spor radyosunun sloganı; Sporun Sesi şeklinde belirlenerek spor tutkunlarının kalbine kazınmıştır. 16 Eylül 2009 yılında açılan radyo Yavuz Semerci’ye satıldıktan sonra adını Radyo 24 şeklinde değiştirerek yeni yayın hayatına devam etti. 3 Mart 2014 tarihi ile birlikte Radyo 24 şeklinde yayın yapıyor. Kapanmadan önce radyo kanalının programları dahilinde at yarışından, futbola ve bahise kadar binlerce spor dalına ait yayınlarını yapmaya devam ediyordu. Sitemizden bu radyoyu dinlemek için yapmanız gereken tek şey; sitemize girdikten sonra NTV Spor’u tıklamak ve arkanıza yaslandıktan sonra keyfinize bakmaktır.

Radyo Viva

1 Mart 1992 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Viva yayınlarını yapmaya başladığı tarih olarak; 12 Haziran 1999 yılını tercih etmiştir. Adını 7 senelik süre zarfında iyi bir şekilde duyuramasa da 1999 yılından itibaren gerçek bir radyo kalitesinde bulunmaya başlamıştır. Bu sayede de binlerce hayranı oluşarak en popülerler arasına girmeyi başarmıştır. Erol Aksoy patronluğunda adını duyuran Radyo Viva yıllar içerisinde 3 patron değiştirmiştir. En son 2010 yılında Artı Televizyon’a satılmıştır. Popüler radyonun patronluğunu günümüzde de Artı Televizyon yapmıştır. Türkçe pop ve fantezi türünde yayın yapan Radyo Viva ağırlıklı olarak Türkçe pop yayını yapmaktadır. Bu sayede pop tercih edenleri kendisine çekmeyi başarmıştır. Türkçe Müziğin Keyfi adındaki sloganı sayesinde Türkiye’de kimi zaman pop, kimi zaman da fantezi türünde müzik dinlemek isteyenleri kendisine çekmeye gayret etmiştir. Kaliteli DJ’leri, gerçek müzik anlayışı ile dikkat çekmeye devam eden Radyo Viva’yı dinlemeye karar verdiyseniz o halde yapmanız gereken sitemizdeki Radyo Viva sekmesine tıklamaktır.

Tüm Radyolar için: http://www.onlineradyodinle.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir