Fenomen Canlı Radyolar

fenomen

En çok dinlenerek fenomen haline gelen radyoları merak ediyorsanız bu yazımızda sizlere fenomen radyoların tanıtımını yapacağız. Tüm fenomenleri altta görebilirsiniz.

Lig Radyoları

LİG TV ile özdeşleşen ve spor deyince akla ilk gelen radyo kanalları arasında ilk sıradaki muhteşem radyo kanalını mutlaka dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Her yerde bulamayacağınız ancak sitemizden kolay bir şekilde dinleyebileceğiniz Lig Radyo’yu biraz tanımak istemez misiniz? 2 Aralık 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan spordaki en önemli ses konumunda bulunan Lig Radyo gelişmeye ve sporu da geliştirmeye devam ediyor. Henüz sadece Marmara Bölgesi’nde hizmet sağlayan radyoyu siz de dinlemek ve takip etmek isterseniz mutlaka radyo listemizden sık kullananlar içerisine almanızı önermekteyiz. Bugüne kadar 3 tane patron gören Lig Radyo ilk Çukurova Holding ile adını duyursa da günümüzde Esmedya tarafından yönetilmektedir. 2016 yılında Esmedya’ya geçen Lig Radyo daha fazla dinlenmeye başladı. Bol Bol Futbol, Bol Bol Müzik sloganı ile yayın yapmaya devam eden usta radyoyu mutlaka takip ediniz.

Radyo Fenomen

Yabancı müzik dinlemeyi sevenler ya da yabancı müzik sektörünü takip etmek isteyenler arasındaysanız o halde size Radyo Fenomen kanalını tavsiye ediyoruz. Dünya müziklerini bir araya getirerek size sunan ve müzik anlayışınızın, tarzınızın ve duyunuzun gelişmesine öncülük eden Radyo Fenomen hızla Türkiye’de de fenomen olmaya başlayarak kendisini sevdiren kanallar arasında yer alıyor. 12 Eylül 2007 tarihinde açılan Radyo Fenomen başarılı iki ortak tarafından kurulmuştu. Cem Hakko ile birlikte Olivier Mauxion çalışmaları sonucunda radyolarımızda, internet dünyasında adını  duyurmaya başlayan Radyo Fenomen adından da anlaşılacağı üzere zaman geçtikçe fenomen bir radyo kanalı halini almaya başlamıştı. Üstelik sadece İstanbul’da değil; aynı zamanda da Ankara, Antalya ve İzmir başta olmak üzere birçok ilimizde de frekansları bulunmaktaydı. Mauxion Fransa’da 10 yıl hayatını geçirmiş ve bu süre zarfında da radyo yayımcılığı  yapmıştı. Zaman geçtikçe kendisini geliştiren başarılı radyocu Cem Hakko ile tanıştıktan sonra bu radyo projesine birlikte girmeye karar verdiler ve Radyo Fenomen’i kurdular.

Radyo Spor

Henüz çok eski olmasa da köklü bir geçmişe sahip olan ve zaman geçtikçe daha fazla yaygınlaşarak spor sektöründe en çok fenomen olan radyolar arasında ilk sıralarda bulunan RadyoSpor’u siz de dinlemeyi tercih edebilirsiniz. Gerek sitemizden ücretsiz dinleyerek kaliteli radyo dinleyicisi olursunuz, gerekse de spora dair her haberi anında ilk siz öğrenirsiniz. Sporun nabzını en iyi şekilde tutmayı başaran bu radyo kanalının fenomeni siz neden olmuyorsunuz? 15 Mayıs 2005 tarihinde kurularak yayın yapmaya başlayan RadyoSpor zaman içerisinde teknolojiye de uymasının verdiği avantaj sayesinde hızla ilerlemeye devam etti. İlerlemesi sonucunda da binlerce kitleye seslenen bir radyo kanalı olmayı başararak adını daima duyurdu. Sporun Tek Adresi sloganını tercih eden ve aynı zamanda da tercih ettiği slogan doğrultusunda hareket etmeyi kendisine ilke edinmiş olan bu spor radyosu hala yayın yapmaya devam ederek amacını gerçekleştirmeyi hedefliyor. Saran Holding bünyesinde yer alan RadyoSpor’u nasıl dinleyeceğinizi merak ediyorsanız bu tamamen bir tık ile gerçekleşmekte ve sitemizden yapılmaktadır.

Alem FM

Türkiye’de genellikle dinlenen radyolar ulusal radyolardır. Ulusal radyolar içerisinden fenomen konumunda bulunan ve herkesin merak ederek takipleştiği en çok dinlenen radyo Alem FM’dir. İnternette artık her sitede Alem FM’in çaldığını, her mağazada Alem FM dinlendiğini görmekteyiz. Bu yüzden bizi takip eden ve radyo dinlemek için sitemize gelen takipçilerimize de Alem FM dinleme şansını sunmaktayız. 13 Ocak 1994 tarihi ile birlikte ulusal bir radyo şeklinde yayın yapmaya başlayan Alem FM, İstanbulluların en fazla dinlediği radyodur. Çukurova  Holding tarafından açılışı verilse de şu anda Esmedya ile birlikte yayın yapmaya devam etmektedir. Türkçe müziklerin bulunduğu ve çalındığı Alem FM radyo programlarında her telden müzik ziyafeti gerçekleşmektedir. Her türden müziği bünyesinde barındırdığından dolayı da sadece pop müzik sevenleri ya da sadece slow sevenleri değil; poptan slowa, arabeskten fanteziye değin her türü o an bulunduğunuz ruh hali dahilinde dinleme fırsatını elde edersiniz. Dinleyiciye kulak veren Alem FM’i sitemizden bedava bir şekilde dinlemeye ne dersiniz?

Capital Radio

Fenomen radyoları paylaştığımız bu yazımızda sizlere önerdiğimiz son radyo ise Capital Radio olmaktadır. Hızlı bir şekilde gelişen radyolar arasında yer alan bu kanal zaman içerisinde yaptığı İngilizce yayınlarla da dikkat çekmiştir. Özellikle bazı dönemlerde sunuşları bile yabancı olduğundan dolayı bazı eleştirilere tabi tutulsa da tabular yıkılarak Capital Radio da dinlenmeye başlamıştır. İsmini ilk kez 1 Temmuz 1993 tarihinde bir Perşembe günü duymuştuk. İlk adını duyurduğunda çok fazla önemsenen bir radyo kanalı konumunda değildi. Ancak zaman içerisinde yapmış olduğu yayınlar sayesinde kendisini sevdirmeyi başarmış ve daima dinlenen fenomen radyolar arasında bulunmayı hak ederek ilk sıralarda yer almıştı. Kalafatoğlu Grubu ile başlayan radyo yolculuğuna  daha sonra Doğuş Grubu ile devam etmiştir. 2007 yılında Doğuş Grubu’na geçen Capital Radio daha fazla dinlenmeye başlamıştır. Senin Hayatın Senin Müziğin şeklinde kendisine slogan belirleyen başarılı radyo artık kapatıldı. Siz yine de bu radyoyu dinlemek ve takip etmek isterseniz sitemizde bulunan radyo linkine tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir