Popüler Radyo Kanalları

 

Türkiye nin en popüler Radyolarına yer veren ve zaman zaman sizlerin istekleri doğrultusun da hareket ederek güncellemeler gerçekleştiren Online Radyo sizler için farklılıklar sunmaya devam ederek merak etmiş olduğunuz tüm konulara buradan cevap vererek hizmetlerini kullanıcıları için genişletmektedir.

POWER TÜRK : 

power-turk

Power Türk şüphesiz akustik ve slow müzik tarzı sevenler için en ideal bir radyo kanalıdır. Ayrıca nostaljik parçaları da sunduğu zaman aralıkları bulunur. Herhangi bir çekim problemi yaşamadan her yerde rahatlıkla dinleyebileceğiniz bu kanal, günümüzdeki en yüksek hite sahip olan radyo kanallarında neredeyse ilk sıradadır. Eğer Teoman, Duman, Model ya da Sezen Aksu aşığıysanız bu kanaldan vazgeçmemeniz gerekiyor. En son çıkan parçalar da ilk olarak Joy Türk’te kullanıcılarıyla buluşuyor.

RADYO VİVA :

radyoviva

Radyo Viva yıllardır dinlenen ve en iyi pop müzik çalan radyolar arasındaki yerini almıştır. Bunun yanı sıra frekans olarak istediğiniz her yerde Radyo Viva’ya ulaşabiliyor ve hiç sıkılmadan bu kanalı takip edebiliyorsunuz. Bu kanalın bir diğer özelliği de belirli saatlerde belirli tarzları sunmasıdır. Yani öğle saatlerinde hareketli dinlerken, gece saatlerinde ise daha slow müzikler sizi bekliyor olabilir. Viva tutkunlarının belli saat dilimleri vardır. Hangi saatte ne tarz müzik olduğunu bilen dinleyici kitlesi, radyoyu sevdiği tarz müzik yayınında açarak takip etmeyi tercih eder.

RADYO D :

radyod

Slow müzik dinlemek isteyenlerin ilk tercihi olan Radyo D kanalı, daima beğeni ile tercih edilmiştir. Çünkü bu radyo yalnız kalmak isteyenlerin yanı sıra âşık olanların radyosu olarak da bilinir. Eğer sevgisel anlamda bir acı çekiyorsanız dinleyeceğiniz tek frekans Radyo D frekansları olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir